Корпоративне навчання
Пропозиція вивчення англійської мови для корпоративних клієнтів

Хороший роботодавець – це той, який вірить, що розвиток його фірми чи підприємства залежить від розвитку та компетенції його працівників. Тому корпоративне навчання стає чим далі, тим популярнішим.

Вам необхідно, щоб бухгалтери знали міжнародну фінансову звітність чи, можливо, вашим працівникам потрібно удосконалити запас IT лексики, який щоденно використовує кваліфікований програміст, або ви працюєте у готельній індустрії, що розвинута у гостинному місті Львові і наповнена іноземцями - « Бояр» підбере індивідуальну програму для кожного виду бізнесу чи організації.

Програма

Курс робить спеціальний акцент на тих методах, що сприяють засвоєнню та розширенню словникового запасу із спеціалізованих тем, які необхідні при роботі спеціалісту. В програму входить вироблення правильної вимови, що підвищує впевненість студента та полегшує..розуміння..їхнім..співрозмовникам. Курс надає студентам час для формування думок перед процесом висловлювання, таким чином формуючи не лише навички вільного спілкування, але й відпрацьовуючи правильність.

Базову основу програми складають підручники та навчальні матеріали, які ми підбираємо, виходячи із профілю діяльності вашої організації, попередньо, узгоджуючи з вами.

Методика навчання

На занятті студенти тренують мовлення, граматику та лексику. На домашнє завдання закріплюють знання, виконуючи аналогічні вправи. На уроці часу на перевірку домашнього завдання не витрачаємо, студенти здають його в письмовій або електронній формі. На наступне заняття отримують перевірену роботу і можуть проаналізувати свої помилки. При великій кількості помилок отримують додаткові вправи. Кожен урок починаємо із швидкого повторення та нової інформації. В кінці кожного блоку - короткий тест для оцінки прогресу студента. В кінці курсу – підсумковий тест. Студенти, які успішно склали підсумковий тест, отримують сертифікат внутрішнього зразка, що засвідчує, що особа відвідала відповідний курс англійської мови та володіє певним рівнем знань.

Викладачі

В нас є декілька кандидатів викладати для Вас. Все залежить від точного графіку занять. Всі наші вчителі - це молоді професіонали з фаховою освітою та досвідом від одного року.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони відбудуться всі заняття вчасно, за хвороби чи інших обставин, вчителя замінить хтось із наших фахівців.
Розклад - по домовленості.

Вартість

  Під кожне замовлення вартість встановлюється окремо.
Орієнтована вартість - 300 грн/год. для групи.
За замовлення 2 курсів – знижка 5%. Звітну документацію надаємо. При безготівковій оплаті - +25% до вартості курсу.


Останні новини

05 Травня 2016

Денний англомовний табір


Чекаємо з нетерпінням малечу на нашому денному англомовному та Детальніше
26 Грудня 2015

Фотосесія в БОЯР

Детальніше
31 Серпня 2015

Свято для дошкільнят

Дошкільнятка та їхні батьки, запрошуємо до нас на свято: 31 серпня, Детальніше
Мобільна версія
Для малюків | Для школярів | Для дорослих | Переклади
Англомовний табір BoyarCamp Літній англомовний табір в Словаччині Літній англомовний табір в Яремче